Biuro Festiwalowe

Barbara Sokołowska - Urbańczyk

Dyrektor Festiwalu Dobrego Smaku
+48 510 275 405
b.urbanczyk@sbs-pr.com.pl

Bartłomiej Czarnecki

Zastępca Dyrektor Festiwalu Dobrego Smaku
+48 660 819 076
b.czarnecki@sbs-pr.com.pl

Martyna Zasadzka

Koordynatorka ds. administracji i projektów
+48 796 827 174
m.zasadzka@festiwaldobregosmaku.eu

Agnieszka Adamczewska

Koordynatorka ds. nowych mediów
a.adamczewska@festiwaldobregosmaku.eu

Zuzanna Patora

Koordynatorka ds. uczestników konkursu
z.patora@festiwaldobregosmaku.eu

Jacek Jakubowski

Koordynator ds. dokumentacji fotograficznej
fotografowie@festiwaldobregosmaku.eu

Obsługa Uczestników Konkursu

konkurs@festiwaldobregosmaku.eu

Informacja

festiwal@festiwaldobregosmaku.eu

Agencja Reklamy i Public Relations Step by Step

właściciel marki Festiwal Dobrego Smaku ®
biuro@sbs-pr.com.pl