Festiwal Dobrego Smaku – online!

Jak dobrze wiemy w dobie obecnego kryzysu jakim jest Covid wszystko się zmieniło o 180%. Począwszy od codziennego życia, zwyczajów społeczny po stopniowe (ponowne) zamknięcia gospodarki. Jak dobrze pamiętacie na pierwszy ogień poszła branża fitness, a zaraz po niej – branża gastronomiczna. Biuro Festiwalowe przygotowywało jesienną (listopadową) edycje “Smakujemy Niepodległość” / Dania z gęsiny / desery i coś dla vegan.

Oczywiście braliśmy pod uwagę plan “b” jak opcja festiwalu w internecie, a raczej świętowania smaków niepodległości we własnym domu. I tym samym kiedy branża dostała niezłego kopniaka od rządu, bo przecież Państwo było tak łaskawe dając jej 13 godzin na postawienie wszystkiego do góry nogami i przełączenie siebie i swoich gości w tryb opcji na wynos. . Dlatego wdrożyliśmy nasz plan “c” , mający wesprzeć w razie potrzeby łódzką gastronomię…

Dzisiaj mamy świadomość, że planowanie i przewidywanie pewnych ewentualnych komplikacji kolejny raz się bardzo opłaciło.

Od samego uruchomienia strony, wspomagającej tegoroczną edycje Festiwalu Dobrego Smaku, mija już piąty dzień, a my codziennie obserwujemy coraz więcej wejść na stronę.

Na stronie znajdziecie wszystkie restauracje i kawiarnie festiwalowe z Łodzi i Pabianic. Macie tam do dyspozycji wyszukiwarkę a przede wszystkim kategoryzacje na kawiarnie, restauracje i lokale serwujące dania z gęsiny.

Mamy dla Was również niespodziankę – Maseczki Festiwalowe z logo Łódź Wspiera Gastronomię. Każdy z Was, kto zamówi jedzenie z jednej z festiwalowych restauracji, a następnie zamieści post (zdjęcie z zamówionym jedzeniem)  na instagramie otagowując go w hasztag: #lodzwspieragastronomie – otrzyma od nas taką właśnie maseczkę.