Szkoła Dobrego Smaku dla Dzieci

Zapraszamy do Szkoły Dobrego Smaku dla Dzieci 2016. W tym roku odwiedzą nas finalistki MasterChef Junior – Natalia Paździor i Luiza Baaziz, które poprowadzą kulinarne warsztaty.

18 czerwca / godz. 11.00-16.00 / Book&Cook / kosz: 50 zł
zapisy: zuzanna@festiwaldobregosmaku.eu

Partnerami wydarzenia są: Łódzki Rynek Hurtowy „Zjazdowa” S.A., Pamso, Book&Cook i OFF Piotrkowska Center.

Jeśli pogoda dopisze, warsztaty odbędą się na świeżym powietrzu – na górce OFF Piotrkowskiej.

***
NATALIA PAŹDZIOR
Ma 12 lat. Jest zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji programu MasterChef Junior. Kulinarną przygodę zaczęła w momencie kiedy nauczyła się chodzić. Uwielbiała lepić pierogi razem z babcią i już wtedy narodziła się w niej miłość do gotowania. Swoje niesamowite umiejętności wykorzystała w programie MasterChef Junior, gdzie dała się poznać jako genialny, przyszły szef kuchni. Kreatywność, pomysłowość i fantastyczny zmysł smaku sprawiły, że spełniła swoje marzenie i wygrała walkę o tytuł i statuetkę MasterChef Junior.

LUIZA BAAZIZ
Ma 12 lat. Jest sympatyczną, pozytywną i optymistycznie nastawioną do świata dziewczynką, która kocha gotować. Swoją pasję rozwija już od najmłodszych lat – uwielbia przygotowywać makarony, mięsa, owoce morza i desery. Jej pomysłowość i kreatywność sprawia, że każde danie staje się wyjątkowe. W kuchni jest odważna i nie boi się nowych wyzwań. Dała się poznać jako świetny kucharz w pierwszej edycji programu MasterChef Junior, gdzie znalazła się w finałowej 14-stce.

Komentarze

Your email address will not be published.